Віруючі УПЦ с. Васловівці звернулися до Президента України Володимира Зеленського (відео)

Парафіяни Свято-Успенського храму УПЦ с. Васловівці Заставнівського району Чернівецької області звернулися до Президента України В.О. Зеленського з проханням захистити їх від безчинств, які звершують відносно них прихильники «ПЦУ» за підтримки місцевих чиновників. Сьогодні, 26 травня 2019 року, протягом цілого дня, тривала спроба рейдерського захоплення церкви, у якій віруючі вже 120 діб цілодобово звершують молитовне стояння. Відеозвернення до Президента України православні буковинці записали перед храмом о 19-й годині та розмістили на офіційний сторінці єпархії у фейсбук та на YouTube-каналі, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Пане Президенте, вислухайте нас, будь ласка, ми — релігійна громада Свято-Успенського храму УПЦ, села Васловівці Чернівецької області вже 120 днів потерпаємо від свавілля районної влади на чолі з Юрієм Китарем та обласної влади на чолі з Павлюком Михайлом, — зазначили у прес-службі єпархії. — Ми вже 120 днів, з 27 січня цілодобово молимося у храмі, оберігаємо нашу святиню, Буковина ще не знала такого беззаконня».

Вони розповіли, що сьогодні прихильники «ПЦУ», очолювані Ю. Китарем прийшли під храм з болгаркою, щоб зрізати замки та виставити парафіян на вулицю.

«Дякуємо поліції, що нас встигла захистити. А якщо завтра не встигнуть?» — йдеться у повідомленні.

«Таємно в кабінетах Чернівецької Обласної Державної Адміністрації, без нашої згоди, без нашого бажання нас перевели у ПЦУ і з цими папірцями вриваються до храму», — інформують в єпархії.

Повідомляється, що в селі є монастир та храми «ПЦУ», у яких активісти цієї структури мають змогу збиратися і просять лишити православну громаду УПЦ в спокої.

«Почуйте нас. Ми народ України. Ми нікуди не дінемося. Ми до кінця будемо оберігати нашу святиню. Пане президент Почуйте нас. Нехай все буде за Правдою Божою, за Законами України», — просять віруючі.

Просмотров: 8

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *